+38(032)253-95-14

Якщо не зараз, то коли?

Пластикові або тканеві валізи?

Переваги і недоліки тканинних валіз


В ідеалі, необхідно звернути увагу, відразу на декілька критеріїв, вибираючи, який купити чемодан, пластиковий чи тканевий,  у дорогу. Мова йде про такі моменти: ціль подорожі, кількість плануваного багажу, тривалість подорожі. Іноді достатньо взяти невелику сумочку і спакувати в неї все саме необхідне, але порою ситуація є набагато складнішою. І тоді наступає момент вибору - пластикові або тканинні валізи, які, як здається, виконують однакову функцію, але мають досить велику різницю.


Тканевые модели мають такі переваги:


1. Міцність: мова йде про можливості ткани пристосуватися до різних умов експлуатації, він може витривати досить

сильні навантаження і механічний вплив зовні.


2. Царапини практично не помітні і не портять зовнішній вигляд.


3. Можливість покласти в валізу трошки більше речей, ніж теоретчно дозволяє помістити об'єм, завдяки деякій еластичності тканини.


4. Відносно мала вага, що дуже важливо, якщо планується переїзд на літаку.


5. Практично усі моделі мають тканину, яка не відразу вбирає вологу завдяки тканині яка має водостійкий слой пропитки.


6. Особливий дизайн, який передбачає наявність кишень для дрібниць.


7. В порівнянні з пластиковими чемоданами такого ж розміру - більш низька ціна.


Це стосується тих виробів, які виконані з якісних матеріалів. Не можна сказати і про мінуси валіз  з тканини. Для багатьох деякі фактори можуть бути вирішальними при виборі. Якщо царапини не помітні, то варто турбуватися про більш серйозні пошкодження. Слід стежити, щоб тканину не розрізати. Не варто чекати від них, дизайнерської вишуканості, покупцеві залишається тільки класика і стриманість зовнішнього вигляду.


Особливості пластикових моделей:


Такий варіант - відносно новий товар на нашому ринку, деякі його переваги очевидні, а інші розкриваються в процесі експлуатації:


● Дуже велика кількість оригінальних дизайнерських рішень, кожному члену сім'ї можна вибрати щось особливе на свій смак.


● Відмінна водонепроникність, і в принципі здатність захищати речі від атмосферних "сюрпризів".


● За ними дуже легко доглядати, переважно буде достатньо просто протерти тряпкою.


● Захист вмісту в разі падіння.


Як і тканина, пластикові чемодани мають деякі недоліки: корпус може поцарапатись і це буде помітно (це не стосується валіз з дорогого пластику); пластик може тріснути, хоча для цього потрібно прикласти досить багато зусиль; порівняно висока ціна.


Великий асортимент пластикових та тканевих чемоданів ви знайдете  у каталозі нашого інтернет-магазину http://siker.com.ua


Кожен покупець повинен самостійно вирішити, яку валізу обрати!!! Чи віддати перевагу моделі з пластику, чи  чемодану з тканини. У нашому інтернет-магазині Siker http://siker.com.ua ми постаралися зробити максимум для того, щоб вам було з чого вибрати. Пластикові чи тканинні валізи, представлені у нас, приємно вдивляють вас ціною та прекрасним якістю. Різноманітність дизайну, обсягів, основних матеріалів корпусу, колес і ручок - все це гарантія того, що ви зможете купити щось особливе. Ви замовляєте, вибираєте спосіб оплати (наложенним або банківським платежем) - ми надійно упаковуємо замовлення і відправляємо його доступними транспортними службами або кур'єром.

  • Пластикові або тканеві валізи?