+38(032)253-95-14

Якщо не зараз, то коли?

Як обрати валізу? 5 найважливіших факторів при виборі валізи...

Як обрати валізу? 5 найважливіших факторів при виборі валіз

Збираючись,  в подорож, окрім путівок та одягу, в нас завжди постає питання надійності нашого чемодану. Вибрати дійсно якісний чемодан нелегко через неймовірно велику кількість товарів. В цій статі, ми розкажемо Вам, як правильно обрати валізу, щоб ваша відпустка не була зіпсована.

  1. Визначаємо матеріал

Часто покупці задаються питанням - який чемодан краще купити, пластиковий чи з тканини? Однозначної відповіді на це питання немає, оскільки кожен має свої переваги і недоліки.

Основними перевагами тканинного чемодана є порівняно низька ціна, маленька вага та наявність зовнішніх кишень, в які можна покласти незначні дрібниці, потрібні в подорожі. Також поверхня тканинних валіз, на відміну від пластикових, не дряпається.

Пластикові чемодани зазвичай довговічніші тканинних, вони не промокають, не брудняться і легше чистяться, корпус захищає наповнення чемодана від різних пошкоджень, тому можна не переживати, що щось всередині пошкодиться.

  1. Обираємо розмір

Розмір валізи  залежить від тривалості та цілі подорожі.

Маленькі чемодани (висота до 59 см) більше підходять для людей, які люблять подорожувати в комфорті з зубною щіткою, набором спідньої білизни та футболкою. Також такі валізи ідеально підходять для короткострокової поїздки на декілька днів.

Середній чемодан (висота до 70 см) для відпусток краще всього підійдуть валізи такого розміру, всередину можна скласти всі речі, які потрібні для однієї людини на 14 днів, або для двох - на сім.

Великий чемодан (висота 70-80 см) чудовий вибір для сімейного відпочинку з дітьми.

Особливу увагу потрібно звернути

  1. Звертайте увагу на колесики

Частіш за все, валізи бувають на двох та чотирьох колесах. Коли ви користуєтеся валізою на двох колесах, то частина ваги давить вам на руку. Великий чемодан везти буде доволі важко.

Валізи на чотирьох колесах - легкі та маневрені, кожне колесо закріплене на окремій осі та є незалежним один від одного, завдяки чому може повертатися на 360 градусів. Але недоліком такого чемодану є те, що вони призначені для більш-менш рівної поверхні.

Також на ринку, представлені валізи призначені для нерівних  доріг, бруківки… це валізи з 5-ма, 8-ма колесищами.. тут зверніть увагу на Bonro Style або Bonro Lux

  1. Країна виробник: Китай чи Польща? А є різниця)))

В Україну товари зазвичай привозять з Китаю, Польщі та деяких азіатських країн. Чемодани з Китаю мають меншу вартість, але по якості не уступають своїм конкурентам та в більшості випадків навіть надійніші та довговічніші. У нас на сайті Siker.com.ua,  представлені валізи українського бренду Bonro, їх виготовляють на заводі в Китаї. Контроль якості проводиться, як при отриманні на склад в Україні,  також безпосередньо при відправці кожному клієнту!!!

  1. Ручки

Найкращі валізи - з трьома ручками. Однією висувною і двома фіксованими(це надає можливість користуватись валізою в найзручніший у кожному випадку спосіб). Завжди звертайте увагу на ручку, яка знаходиться біля висувної, оскільки саме на неї приходиться все навантаження коли ви піднімаєте валізу. Вона не повинна бовтатися. Бажано, щоб висувна ручка була металевою, або мала в основі металеві частини (чи то відкриті, чи обшиті м’якими матеріалами), а не пластмасовою , яка зламається при першій поїздці.


Тепер, коли ви дізналися, як правильно обрати дорожню валізу, на колесах гарної якості, залишилося тільки визначитися з кольором і можна сміливо їхати у довго очікувану відпустку.


З повагою Siker.com.ua - інтернет-магазин товарів для дому та відпочинку.

Related Products

Батут Atleto 252 см з сіткою

Батут Atleto 252 см з сіткою

Батут Atleto 252 см (8 ft) з зовнішньою сіткою і драбинкоюБатут Atleto дозволить провести час, здоро..

3 425.00 грн

Валіза Bonro Style (велика) чорна

Валіза Bonro Style (велика) чорна

Валіза Bonro Style (велика)Валіза Bonro Style виготовлена з міцного матеріалу Cordura 600D стійкого ..

833.00 грн